Дослідження вчених виявило, що немовлята в материнській утробі поводяться подібно до досвідчених гімнастів.


Ембріони в утробі матері вивчають весь спектр рухів, щоб до народження їхній мозок був достатньо сформований.

В Інтернеті з'явилося відео, яке показує, що роблять діти всередині матки, після чого люди були вражені. Ми всі знаємо, що діти рухаються там, і іноді це навіть можна побачити, якщо придивитися, але те, що вони роблять, часто залишається загадкою. Про це пише видання Unilad.

Коли ми уявляємо плід, зазвичай в нашій свідомості постає образ чогось тендітного і маленького, а не об'єкта, що активно рухається, мов вправний гімнаст. Проте саме так відбувається в материнській утробі.

Відео, яке було викладено на платформі X, показувало численні рухи ембріону в материнській утробі. Серед цих проявів можна було побачити, як плід п'є амніотичну рідину, позіхає, плаче, випускає сечу, стрибає, ковзає і штовхає.

Хоча деякі рухи виявляються повільними та граційними, є й такі, які здивують своїм абсолютно неочікуваним виглядом.

В певний момент можна спостерігати, як ще ненароджена дитина стрибає з одного боку матки на інший, рухаючись головою вперед.

Є причина, з якої вони так багато і так рухаються, і це дивно. Згідно з дослідженням у Scientific Reports, штовхання допомагає плоду вивчати своє тіло і досліджувати навколишнє середовище. Дослідники з'ясували це, обстеживши 19 новонароджених віком від 31 до 42 тижнів.

Дослідники встановили, що немовлята "адаптують свій гестаційний вік". Це означає, що якщо дитина з’явилася на світ на 35-му тижні, а на момент дослідження їй виповнився 1 тиждень, то її рухи будуть схожі на рухи плода, що перебуває в утробі матері на 36-му тижні вагітності.

В результаті дослідження виявилося, що будь-які рухи плода в третьому триместрі можуть сприяти розвитку мозкових областей, які відповідають за сенсорне сприйняття, а також допомагати формувати усвідомлення власного тіла.

Раніше видання Фокус розглядало питання ідентифікації особистостей з "рухомим інтелектом". Цей тип інтелекту суттєво відрізняється від традиційних форм, і дослідники виділили ряд характерних ознак, за якими можна розпізнати його представників.

Фокус також зазначав, що певні особистісні риси допомагають нам уникати віри у фейкові новини. Згідно з проведеним дослідженням, проницливість є ключовим чинником у вмінні адекватно оцінювати достовірність інформації.

Related posts