"Тут немає ані 'аватарів', ані якихось цікавих атрибутів", - поділився боєць про свою службу в Третій штурмовій.


Також військовий радить чоловікам самостійно долучатися до служби в ЗСУ, аби обрати для себе відповідну посаду.

У Третій штурмовій бригаді немає ні "аватарів", ні мобілізованих з "бусиків". За словами військового Романа, у бригаді кожен один одному довіряє. Про це він сказав у коментарі для Новини.LIVE, відповідаючи на запитання журналістки про службу в бригаді.

"Я не був ніде більше на службі, але у Третій штурмовій добре, бо там я можу розраховувати на кожного зі своїх побратимів. Немає тут ні "аватарів", ні всяких цікавих штук. Ми кожен один одному довіряємо", - зауважив військовий.

Також боєць порадив чоловікам, які бояться мобілізуватися, самостійно долучатися до служби та обирати відповідну посаду у війську, а не чекати повістки.

"Необхідно визначитися з вибором професії, яку він (військовозобов'язаний - УНІАН) бажає обрати, адже це збільшує ймовірність потрапляння до якісних командирів. У нас, принаймні, є хороші командири," - зазначив Роман.

За словами адвоката, у його підрозділі всі можуть покладатися одне на одного, а командири не кидають своїх людей "на забій".

Колишній капітан Збройних сил України та музикант Олександр Буліч висловив думку, що мобільний додаток "Армія+", розроблений Міністерством оборони України для спрощення бюрократичних процесів, приносить значні вигоди для військових. Він підкреслив, що чим швидше буде реалізована цифровізація, тим ефективніше вона вплине на роботу військовослужбовців.

Солдат на ім'я Михайло, відомий під псевдонімом "Маестро", поділився тим, що багато українських військовослужбовців, які стоять на захисті країни на передовій, відчувають велику втому і потребують часу для відновлення.

Хлопці справді втомилися. Багато з них прагнуть повернутися до своїх родин, до дітей, до спокійного життя. Будемо відвертими: ви вже трохи відпочили, дайте зараз можливість відновитися нашим. Коли тривалий час перебуваєш на фронті, а потім намагаєшся адаптуватися до звичайного життя, ти стаєш зовсім іншою людиною. Чим довше триває цей досвід, тим складніше повернутися. З'являються власні звички, жарти та традиції, які цивільні просто не можуть зрозуміти, - зазначив військовий.

Related posts