Велосипедний спорт. Бірюкова зайняла 15-те місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи.

Розпочався чемпіонат Європи з велоспорту на шосе.

Сьогодні, 11 вересня, у Бельгії розпочався чемпіонат Європи з шосейного велоспорту 2024 року. Вже в перший день змагань було розіграно п’ять комплектів медалей у гонках з роздільним стартом.

На дистанції 13,3 км серед жінок-юніорок золоту медаль здобула іспанська спортсменка Паула Ортіс. Найвищий результат серед українок показала Мілана Ушакова, зайнявши 12-ту позицію. Також Україну на змаганнях представляли Валерія Пономаренко, яка фінішувала на 24-му місці, та Марина Романенко, що завершила гонку на 31-му місці.

В категорії жінок-андерів (до 23 років) на дистанції 31,3 км перемогу здобула фінська спортсменка Аннііна Ахтосало. Українки Аліна Богдан і Ганна Козлюк фінішували в топ-30, зайнявши 27-ме та 29-те місця відповідно.

У елітній категорії серед жінок на дистанції 31,3 км золоту медаль здобула бельгійська спортсменка Лотте Копеккі, яка випередила нідерландку Еллен Ван Дейк та австрійку Крістіну Швайнбергер. Лідерка української команди, Юлія Бірюкова, фінішувала на 15-му місці, а Тетяна Ященко зайняла 22-гу позицію.

Чоловіки як у юніорській, так і в андерівській категорії змагалися на дистанції 31,3 км. Серед юніорів переміг нідерландець Міхіл Моуріс. Щодо українців, то Данило Козоріз посів 30-те місце, а Влад Посіда і Роман Винник - 46-те і 47-ме відповідно.

Серед андерів у чоловіків упевнено переміг бельгієць Алек Сегарт, який випередив шведа Якоба Содерквіста і нідерландця Вессела Моуріса. Українці Данило Яковлєв і Семен Симон посіли 32-ге і 34-те місця відповідно.

Також сьогодні на чемпіонаті Європи відбудеться розділка серед дорослих у чоловіків.