Маріупольський театр представить у Львові постановку "Косметика ворога".
У ключових ролях виступають Андрій Луценко та Ігор Китриш.
У Львові відбудеться прем'єра театральної постановки "Косметика ворога", основаної на творі Амелі Нотомб. Цю виставу підготував Донецький академічний обласний драматичний театр з Маріуполя під керівництвом режисера Богдана Ревкевича.
Виставу покажуть 31 жовтня на камерній сцені театру імені Марії Заньковецької о 16:00 та 19:00.
Донецький академічний обласний драматичний театр, який працював у місті Маріуполі відновив свою роботу у травні 2022 року в Ужгороді. З моменту відновлення було створено 12 вистав, в тому числі й прем'єра "Косметика ворога".
Вистава за романом Амелі Нотомб - це динамічний і напружений психологічний трилер, що досліджує темні куточки душі та межі психічної стійкості.
Спілкування з незнайомцями, як правило, не приносить нічого доброго, особливо в творах Нотомб. В очікуванні затриманого рейсу в аеропорту, Ангюст змушений терпіти нестримний потік слів від настирливого голландця з дивним ім'ям Текстор Тексель. Єдине, що може змусити його замовкнути — це власна розмова. І Ангюст потрапляє в цю пастку. Ставши іграшкою в руках Текселя, він проходить через всі випробування й страждання.
Прем'єра цього спектаклю, створеного творчим колективом Донецького обласного драмтеатру в Маріуполі під керівництвом режисера Богдана Ревкевича (який також працює в театрі імені Марії Заньковецької), стала вражаючою і надзвичайно актуальною постановкою. У процесі роботи над цим проектом брала участь також художниця-постановниця Наталія Тарасенко.
У головних ролях - заслужений артист України Андрій Луценко, який повернувся до роботи в рідному театрі після завершення служби в лавах ЗСУ. Андрій виконує роль Текстеля та майстерно передає складні психологічні аспекти персонажа. В ролі Ангюста - Ігор Китриш, актор з Маріуполя, який у травні 2022 року долучився до відновлення театру вже в Ужгороді. Ігор з родиною перебував у будівлі театру в березні 2022 року та зміг вивезти рідних 15 березня, перед влучанням бомби.
Авторкою п'єси є сучасна бельгійська письменниця Амелі Нотомб, яка, дізнавшись про плани театру поставити виставу, надала безстрокове право на використання свого твору.