Сало за гуцульським рецептом: традиційна смачна закуска для зимового сезону


Які інгредієнти необхідні для приготування сала по-гуцульськи?

Щоб приготувати сало по-гуцульськи на зимовий період, вам знадобляться наступні інгредієнти:

Для приготування сала в гуцульському стилі рекомендується вибирати свинину з грудної частини. Це допоможе досягти найвищого результату з неперевершеним смаком.

Якщо шкірка надто тверда, її варто видалити. Проте це не є обов'язковим кроком. Перед тим, як варити сало, його слід промити в прохолодній воді та добре висушити.

Як обирати сало для маринування (скриншот / КАРПАТСЬКІ ШКВАРКИ)

Цибулиння не лише надасть м'ясу приємного смаку, а й цікавого кольору. Щоб отримати потрібну кількість лушпиння цибулі, треба не менше, ніж 7 цибулин. Лушпиння також потрібно промити під холодною водою.

У каструлю з міцними стінками влийте воду і всипте всі приправи, за винятком часнику та молотого перцю. Добре розмішайте складники, щоб сіль повністю розчинилася у рідині.

Помістіть цибулиння в каструлю і доведіть воду до кипіння. Після досягнення кипіння, продовжуйте варити маринад ще 5 хвилин.

Тоді обережно викладіть в маринад з лушпинням сало. Шматочки потрібно злегка притиснути до дна каструлі ложкою, щоб сало повністю покрилося рідиною.

Сало по-гуцульськи в маринаді з цибулинням (скриншот / КАРПАТСЬКІ ШКВАРКИ)

Закрийте каструлю кришкою і варіть сало протягом 10-15 хвилин. Тривалість приготування може змінюватись в залежності від товщини нарізаних шматків.

Відставте каструлю з плити і дайте салу охолонути в маринаді до наступного дня. Протягом цього часу воно добре просочиться спеціями і стане більш солоним.

Перекладіть сало по-гуцульськи в тарілку, щоб стікала зайва рідина. Після цього шматочки сала потрібно обсушити за допомогою паперового рушника.

Гуцульський маринований бекон (скріншот / КАРПАТСЬКІ ШКВАРКИ)

Потім замариноване сало потрібно натерти меленим перцем та часником. Для цього часник потрібно почистити та пропустити через прес.

Кожен шматочок сала спершу потрібно рівномірно натерти перцем, а потім - подрібненим часником. Готове сало слід загорнути у фольгу чи пергамент та покласти в холодильник на 12 годин. Завдяки цьому сало вбере в себе аромат часнику та гостроту перцю.

Related posts